.

.

Засекогаш ме бебе девојчиња печатеа вкусен фустан со лента за глава, 2-пакувања, големини со месеци- месеци

Засекогаш ме бебе девојчиња печатеа вкусен фустан со лента за глава, 2-пакувања, големини со месеци- месеци

DEN 239.68
Износ

Лесните облеки го прават нејзиниот пролетен стил ветре! Фустанот за засекогаш Мене 2-пакет е премногу симпатичен со стилски отпечатоци и појава на лента за глава што е сигурно да ја однесе насекаде оваа сезона. Два стилови без ракави се идеални за потопло време, што ги прави задолжителни за сончеви денови. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 фустани и појавување на лентата за глава. Фустан 1 Карактеристики : стил на пуловер; лажички врат; без ракави; детали за руфла; печатење на сите. Фустан 2 Карактеристики : стил на пуловер; лажички врат; без ракави; лак пресврт на грбот; печатење на сите. Засекогаш ме фустани без ракави и лента за глава за девојчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите