.

.

Бела бела табела за бесконечна конзола

Бела бела табела за бесконечна конзола

DEN 3199.84
Износ

Оваа табела со луксузни конзоли ќе ве натера да се разбудите. Белиот лакиран сет од три фиоки се потпира на заоблена база, заврши во гламурозно мат злато. Луксузна изјава за дизајн за бесконечност и пошироко. Убава во влез или дневна соба. Бела бела табела за бесконечна конзола.

R

Им се допаѓа и на купувачите