.

.

Холојивер Момчиња Девојчиња Поларно Руно Јакна Со Качулка Зимска Густа Топла Надворешна Облека Училишни Униформи За Момчиња Мало Руно Јакна Големина 6мут-4години

Холојивер Момчиња Девојчиња Поларно Руно Јакна Со Качулка Зимска Густа Топла Надворешна Облека Училишни Униформи За Момчиња

DEN 3.00
Износ

Дете Бебе Момчиња Девојчиња Еднобојни Кадифен Со Долги Ракави Симпатична Зимска Секојдневна Чувајте Топло Качулка Палто. Карактеристики : . Удобен Материјал : Изработен од полиестер, мек и дише.Јакната е изработена однадвор, има ефект на задржување на топлина, што е повеќе ветроупорно .носен и стилски, не и штети на кожата на бебето, бебето ќе се чувствува удобно да го носи ова меко. ткаенина. топло и удобно, погодно за кожата, погодно за носење на бебето во зима. Неспоредлива Удобност И Топлина : овие јакни со поместени деца ми помагаат да се загреам и секогаш кога е на отворено, ова дете ја згуснува зимската јакна со понуда одлична изолација за деца во зима. Одржува високи термички перформанси во ладни и влажни услови. без да биде тежок и гломазен. Десинг : дете еднобојно палто со симпатична,смешна и слатка,омилена кај децата.Шарен дизајн, направете ги вашите деца да се истакнуваат во запеаната. што е убаво, топло и практично.Дизајнот со цврста боја, супер топол и симпатичен за носење. Оптимизација на детали : нашиот дебел капут за деца дизајниран со затворање на патент, странични џебови.манжетните детали и затворањето на патентот обезбедуваат удобно и, направете го секој детал правилно за да обезбедите крајна безбедност и заштита за вашето малечко. Повод : Машинско перење или миење раце. Ова момчиња и девојчиња еднобојни јакни одговараат за секојдневно носење, одмор, патување,- условена соба, спортови на отворено, како што се пешачење, кампување, трчање, пешачење. . Моден дизајн!. Материјал : 90% Памук, 10% Полиестер. Сезона : Четири Сезони. Должина на ракавот : Долг Ракав. Перење : Миење Раце, не белење, сушење На Линија во сенка, не пеглајте. Етикета : Не. Тип на шема : боја. Стил : Мода. Супер убава облека за трудници, Погодна за бремени жени. Модниот дизајн ве прави попривлечни. Одлично за секојдневна, дневна или фотосесија, исто така одлична идеја за вас покажете подароци. Изработен е од материјали,чувство На Мека рака, без никаква штета на вашата кожа. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,. ви благодариме за разбирањето!. 1 инч = 2,54 см. Ви благодариме и убав ден!. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Големина На Палто : 2-3 Години Големина На Етикетата : 110 САД : 2Т Биста : 82см/32.28 "Должина На Ракавот : 31,5 см/12,40 "Должина : 44см/17,32". Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина Момчиња Девојчиња Поларно Руно Јакна Со Качулка Зимска Густа Топла Надворешна Облека Училишни Униформи За Момчиња Мало Руно Јакна Со Големина 6мут-4години. девојки ноќта на вештерките фустан. момчиња дожд јакна. училишни униформи за момчиња. јакна од руно за мали деца. Услуги на клиентите : секој проблем во врска со нашиот производ, ве молиме слободно контактирајте не. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите