.

.

Бубачки Заперс 4200в Електрични Заперки За Комарци Водоотпорни За Внатрешна Надворешна Градина

Бубачки Заперс 4200в Електрични Заперки За Комарци Водоотпорни За Внатрешна Надворешна Градина

DEN 1.00
Износ

Функција : . ☞ Водоотпорен Убиец На Комарци : . Напојуваните убијци на инсекти на отворено користат сина светлина од специјална светлосна (12w) цевка која емитува ултравиолетови зраци за да ги намами инсектите, веднаш ги запира со електричен удар ОД 4200 V. ☞ Безбеден Безбеден Водоотпорен Убиец На Комарци : . комарец убиец светлината дизајнирана со заштитен штитник за да спречи контакт од светилката, исто така има отстранлив послужавник и доаѓа со четка за одржување на чистење по тешка употреба. ☞ Лесно одржување Комарец Запер : . Светилката што убива комарци има отстранлив послужавник, кој лесно може да се отстрани за брзо, безбедно и лесно чистење. Заменливи U/V светлина. Пакетот Вклучува : . 1 х Комарец Убиец Светилка. 1 х Четка . 1 x Рачни Запери За Бубачки 4200v Електрични Запери За Комарци Водоотпорни за Внатрешна Надворешна Градина.

R

Им се допаѓа и на купувачите