.

.

Сакајте едни со други пеперутки фраза животни и инсекти графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Сакајте едни со други пеперутки фраза животни и инсекти графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 2035.52
Износ

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајна поддршка на MDF, а потоа совршено завршени . Уметничките дела се однесуваат на : пеперутка, без'рбетници, инсекти, loveубов. Дизајн од Каверли Смит. Детска соба, расадник, игротека, училница или детска спална соба . Текстот вклучува loveубов едни со други.

R

Им се допаѓа и на купувачите