.

.

Азотен Оксид СИСТЕМ 18000бнос Азотен Оксид Електромагнет

Азотен Оксид СИСТЕМ 18000бнос Азотен Оксид Електромагнет

DEN 172.64
Износ

Измамник Азотен Електромагнет;нос Измамник електромагнет е стандард во светот на перформансите и трките повеќе од 35 години. Серијата Измамник nos електромагнет има сино или црно куќиште обложено со прав, голема големина на отворот и тефлонски клипен материјал за издржливост. Сите nos соленоиди имаат основи од нерѓосувачки челик со логото NOS за да знаете дека тоа е квалитетен nos електромагнет.; Измамник Азотен Електромагнет Во Црно. Големина на влезот-1/4" НПТ. Големина на излезот-1/8" НПТ. Излез Локација-страна. Отвор-3/32"(0,094"). Клипот-ТЕФЛОНСКИ. Тековно Извлекување @ 12v DC - 8 засилувачи.

R

Им се допаѓа и на купувачите