.

.

Ѕирка Миленичиња Играчка, Ѕирка Розова Зајаче

Ѕирка Миленичиња Играчка, Ѕирка Розова Зајаче

DEN 239.52
Износ

Хипи Хопи Велигден е на пат. Какво задоволство ќе биде да го гледате вашето домашно милениче како многу се забавува со оваа Играчка За Миленичиња Ѕирка, Пинк Зајаче. Оваа Играчка За Миленичиња Ѕирка Е обликувана како иконското Зајаче И сигурно ќе направи да се чувствувате носталгично и ќе ви стави насмевка на лицето во текот на целата година. Изработен е од полнење од полиестерски влакна и покриен со шарена розова полиестерска ткаенина безбедно за вашето домашно милениче. Оваа Играчка За Миленичиња Ѕирка, исто така, доаѓа со прстен за да можете да играте преземање или да имате воена игра со вашето домашно милениче. Спарете го ова со нашите други Производи за Ѕиркање лиценцирани миленичиња И вашето домашно милениче ќе има одличен Велигден со нашата Играчка За Миленичиња, Ѕирка Розово Зајаче. Ѕирка Миленичиња Играчка, Ѕирка Розова Зајаче Официјален Лиценциран Ѕирка Миленичиња Играчка. Во облик на иконски Ѕирка зајаче. Доаѓа со прстен за влечење. Шарена Розова Велигденска Ткаенина. Материјали : 75% Полиестерска Ткаенина, 20% полиестерски Влакна полнење, 5% ЈП. Големина : 2 "Л х 1.5" В х 8 " Х. Боја : Розова. Стил # : КД262885-Ј.

R

Им се допаѓа и на купувачите