.

.

Ogогер од канцеларијата на Јуниори

Ogогер од канцеларијата на Јуниори

DEN 2.00
Износ

„Најдобриот џогер во светот“, е она што Мајкл Скот веројатно би го кажал за овие супер пријатни и топол пар џоги. Комплементирачките бои се одлично комбо со која било облека и сигурно е дека "wow! " Кој било fanубител на канцеларијата. Канцеларијата. Официјално лиценциран. Џогер.

R

Им се допаѓа и на купувачите