.

.

Финч Елмурст Фармхаус Тапациран стол за јадење, гроздобер крем

Финч Елмурст Фармхаус Тапациран стол за јадење, гроздобер крем

DEN 2559.84
Износ

Овој сет за јадење стол носи елеганција и удобност на вашата трпезариска маса. Крем-тон ткаен тапацир ги опфаќа перничето седиште и квадратното седиште за случајно елегантно искуство за седење. И рамка за завршување на дрвото од дрво совршено се спарува со рустикален стил на фарма. Без разлика дали донесувате удобност во кујната или шармот во официјална трпезарија, овие столчиња се доволно разноврсни за да одговараат на вашиот простор. Финч Елмурст Фармхаус Тапациран стол за јадење, гроздобер крем (сет од 2) сет на две тапацирани модерни столици за јадење во куќа. Шармантен и разноврсен како стол за јадење, страничен стол или акцент стол. Традиционален квадрат назад. Завршено дрво. Тапацирано перничено седиште и грб. Потребно е лесно собрание. Поддржува до 250 фунти . ширина од 19,3 инчи x 20,2-инчен длабочина x 37,79-инчен висина.

R

Им се допаѓа и на купувачите