.

.

Се прашуваат нација момчиња долна облека, боксери

Се прашуваат нација момчиња долна облека, боксери

DEN 352.00
Износ

Ажурирајте го Warbdrobe на вашето дете со овие боксери на чудо нации. Мека мешавина од памук ќе го задржи вашиот син удобен во текот на целиот ден. Со удобна лента за половината, етикета помалку ознака, овие боксери се суштински за колекцијата за долна облека на вашето дете. Ткаени ткаенини од памук полиестер; Удобна лента за половината; 10 пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите