.

.

Персонализирана рачно изработена линија за нацртана линија на Доберман линија

Персонализирана рачно изработена линија за нацртана линија на Доберман линија

DEN 3.33
Износ

Персонализирани со името и расата на вашето куче како дел од модерното печатење во стил на цртање во стилот на цртање, оваа едноставно елегантна слика е подготвена да виси на вашиот wallид како современо планирање на дрво блок. Од оригиналното создавање на слики до објавување до испорака, сè е рачно изработено во куќа во семејство во сопственост и управувано студио. Доаѓа подготвено за потпевнување во две различни димензии како рамка за блокирање на дрво. Choose from : Beagle, Boxer, Bulldog, Chihuahua, Welsh Corgi, Dachshund, Doberman, German Shepherd, Golden Retriever, Great Dane, Siberian Husky, Jack Russell Terrier, King Charles Spaniel, Labrador Retriever, Mini Schnauzer, Pointer, Pomeranian, Poodle, Пуг, Ротвејлер, Шкотски териер, Ших Цу, Вајмаранер или Јоркшир Териер. Монтажа на дрво блок : Нашата монтажа на дрвени блок е современ и помалку рамка за да го прикажете печатењето. Сликата е професионално запечатена зад ламинат на сјајниот уметник на врвот на дрвениот блок од 3/8 ”со помош на лепило без киселина. Страните на блокот се црни и се подготвени да висат на wallидот. Персонализирано со името на вашето куче под забавното цртање Доберман . Со само неколку удари на пенкалото, уметникот убаво и маестрално ја фати расата Доберман . Изберете од две различни димензии на безделен современ блок Монт : 11 ”x14” и 16 „X20.“. Достапно во 25 раси на кучиња, па дури и мачка!. Направено во локалното студио на семејство во сопственост и управувана мала компанија.

R

Им се допаѓа и на купувачите