.

.

Едноставно модерен монограм на Дејзи платно во вреќа за перење Е

Едноставно модерен монограм на Дејзи платно во вреќа за перење Е

DEN 3.00
Износ

Додадете ја почетната во модерна торба за перење монограм од нашата колекција Монограм. Вие сте обврзани да го обожавате стилот на оваа торба за перење алишта со цврста лента! Едноставно Daisy Modern Monogram 28 x 36 инчи E Leandry Cagn : Лесна и силна полиестерска торба. Врв на врвот. Памук за памучни ремени за рамо. Двојно еднострано печатење,.

R

Им се допаѓа и на купувачите