.

.

Raider Motocross Groves - сребрена црна - мала

Raider Motocross Groves - сребрена црна - мала

DEN 0.33
Износ

Добијте одличен зафат на раката со ракавиците Raider® MX. Нараквиците се суштинско парче опрема за трага, улица, патека и возење надвор од патот. MX има црна синтетичка кожа дланка со PU засилување за супериорен зафат. Целосниот грб на спандексот е дише за дополнителна удобност за време на возењето. Флексибилни панели на нопрен на неопренови со црна цевководи за ликра и манжетни за неопренови со прилагодливи јазичиња Raider® зглобот до удобноста на количникот на удобност. Вие сте секогаш во вистинските раце со Raider®. • Лесни, солидни нараквици MX • ПУ-засилени, црни синтетички кожни дланки • Целосен спандекс назад за целодневно носење удобност • Неопренови манжетни со целосни прилагодливи јазичиња за лого Raider® • Одлично за патека, улица, песна и надвор од патот.

R

Им се допаѓа и на купувачите