.

.

Апстрактна месечина и сонце геометриски печати II сликарство за уметности

Апстрактна месечина и сонце геометриски печати II сликарство за уметности

DEN 255.84
Износ

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална wallидна уметност од кафеав круг е достапна во неколку големини. Ова апстрактно метално уметничко дело на Сонцето Месечина II се печати на стотина проценти фирма алуминиум. Нежната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг метален wallиден уметност елегантен и современ стил. Вклучени се загради и упатства за монтирање. Лесно се чисти со микрофибер крпа. Боите се далеку супериорни во однос на редовната уметност во платно. Отпорни на избледени. Водоотпорен. УВ-обложена завршница. Рамка. Закачалки на грб. Лесно е да се обеси. Погледнете ги опаѓањата на опциите за достапните големини Белиот сјај Обложувач Обезбедува дека боите се екстра живописни со светлосен рефлексија. Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка. Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот. Вода, оган и алуминиумски панели отпорни на HD. Карактеристики : Стил : Модерни и современи, модерни од средниот век. Тема : Геометриски, апстрактни. Боја : Браун. 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот.

R

Им се допаѓа и на купувачите