.

.

Women'sенски плус истегнат ткаен Бермуда кратко

Women'sенски плус истегнат ткаен Бермуда кратко

DEN 2.00
Износ

Овој плус големина Милениум Бермуда кратка е совршена летна ставка за жената која сака и стил и удобност. Супер истегнување милениумска ткаенина има одлично истегнување и закрепнување што ви дава цел ден удобност додека изгледате јасни и полирани. Се одликува со 10 "inseam, предни џебови и е машинско перење. Изберете од асортиман на бои. Terra & Sky Women's Plus Stretch Woven Bermuda Short : Содржина : Rayon nlon Spandex. Супер истегнување милениумска ткаенина. Повлечете го стилизирањето. Функционални предни џебови од предните џебови . 10 "inseam. Странични парчиња на полите. Машинско миење ладно.

R

Им се допаѓа и на купувачите