.

.

Елен се наоѓа на машката одделение за лежење на лежерот

Елен се наоѓа на машката одделение за лежење на лежерот

DEN 3.33
Износ

Кој вели дека слајдот не може да биде добар за нозете? Се чувствуваат самоуверено и поддржано во одделот од елени. Со обликувано стапало дизајниран да го поддржи вашето тело и обичниот изглед на класичен слајд, ова е сигурно дека ќе биде ваш за лето надвор или цела година во квалитетот на куќата на кој може да му верувате : елените на елени прави чевли уште од 1929 година. Ние сме семејство за чевли од 3 -та генерација и стои зад нашите производи 100% . Ако некогаш имате проблем со чевлите, знајте дека сме посветени на тоа да го направиме правилно . Трајната Ева : Овој слајд е направен од сеопфатна Ева што може да издржи на тежок терен и оние тешки на нозе . перница и Поддршка : Со обликувана лента за нозе на Ева и перница за нозе, ќе се чувствувате пријатно и поддржано цел ден.

R

Им се допаѓа и на купувачите