.

.

Бигвотер Конвенционална Прачка

Бигвотер Конвенционална Прачка

DEN 959.20
Износ

За предизвикот на риболовот со големи дивеч, риболовците ширум светот избираат грди прачки Stik® Bigwater®. Сигурноста, цврстината и издржливоста се столбот на оваа серија. Серијата Бигвотер се одликува Со грда конструкција на tech со комбинација на графит и фиберглас за да се создаде силна, но сепак чувствителна прачка, грди водичи од нерѓосувачки челик со едно парче за да се обезбеди одлична издржливост и да се елиминираат поп-аутите за вметнување и грдиот Stik® Clear tip® дизајн за јачина и чувствителност. Во комбинација Со седиштата на fuji® rel и удобните ЗАФАТИ НА EVA, бидете подготвени да ја освоите секоја ситуација со Новата И подобрена Серија Groudly Stik® Bigwater®. Грдата Технологија Е Конструкција. Удобно ЕВА Костец. Гимбал : Х. Водич Тип : Грдотиф. Линија Рејтинг : 20-40лб. Наведуваш Рејтинг : 4-10. Број На Водичи со Совет : 8. Должина На Прачка : 10'. Моќност На Прачка : Тешка.

R

Им се допаѓа и на купувачите