.

.

Gournee Collection omensенски монале, удобна пена ширина ширина на плоштад пети со средни пумпи за потпетици

Gournee Collection omensенски монале, удобна пена ширина ширина на плоштад пети со средни пумпи за потпетици

DEN 431.68
Износ

Излезете во стил со колекцијата Monalee By Journee - овие прекрасни пумпи за лизгање се совршен додаток на секоја гардероба. Направено со еластична веганска кожа, чевлите се одликуваат и со широка ширина и 4 mm TRU Comfort Foam ™ Insole што ќе ве одржува удобно во текот на целиот ден. Дизајнот на супер шик-пети на чевли и витката 3-инчна потпетица му даваат класичен изглед кој е стилски и софистициран. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

R

Им се допаѓа и на купувачите