.

.

Бесплатно собрание за машки е-лаистички панталони за комунални услуги

Бесплатно собрание за машки е-лаистички панталони за комунални услуги

DEN 1423.84
Износ

Влијанието на работната облека продолжува и се работи за функционалност. Панталоните за комунални услуги на бесплатното склопување имаат модерна силуета додека топлата обвивка за фланел ве одржува на најсмешно. Исклучиво на. Материјал : школка и постава : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ocketsебови : Две странични џебови и еден џеб за лепенки. Карактеристики : Фланелна постава. Наредени панталони за комунални услуги за мажи од слободно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите