.

.

Паметен и Секси Женски Мрежен Градник, СТИЛ СА1389

Паметен и Секси Женски Мрежен Градник, СТИЛ СА1389

DEN 383.84
Износ

Најмекиот допир завршува со раб. Паметниот И Секси Мрежест Нурнувачки Градник нуди сигурност на градник со целосна покриеност со привлечност на градник со низок крој. Супер-меките деми чаши обложени со светлина се обвиткани со проегирна мрежеста обвивка и нацртани со мат, еластична облога за да создадат длабоко деколте и удобно широки ремени. Деталите за ѕиркање се огледуваат во отсечениот центар гор. Сензуален и поддржувачки, овој мрежест градник има поддршка под жица за природно подигната форма што им ласка на сите фигури. Двослојните мрежести крилја нудат назад и странично измазнување, така што вашата силуета изгледа беспрекорна под облеката. Спарете Се Со Паметни И Секси гаќички за да направите совршен комплет за појавување градник и гаќи. Паметниот И Секси Мрежест Нурнувачки Градник нуди сигурност на градник со целосна покриеност со привлечност на градник со низок крој, совршен за секојдневно носење и специјални прилики. Деми чашите се сечат за средна покриеност, обвиткани со проегирна мрежеста обвивка и нацртани со мат, еластична облога за да се создаде длабоко деколте и удобно широки ремени. Удобен и поддржувачки како и вашиот омилен градник за маици, овој мрежест градник има супер меки, лесни чаши и обвиткана долна жица за природно подигната форма што им ласка на сите фигури. Меките и растегливи двослојни мрежести крилја нудат мазнење на грбот и страните, така што вашата силуета изгледа беспрекорна под облеката. Плишаните, прилагодливи ремени се стеснуваат на рамото на овој градник со висок врв за прилагодливо и удобно вклопување. Нема копање. Овој полу-проегирен мрежест градник е завршен со розово златен хардвер и детали за ѕиркање во центарот за отсекување гор. Овој женски градник се спојува во задниот дел со мека кука и затворање на очите. Сите големини имаат 3 реда спојки, висината на куката и окото варира во зависност од големината. Достапно во над 20 големини на градник, вклучувајќи големини на градник со плус големина. Спарете Се Со Паметни И Секси гаќички за да направите совршен комплет за појавување градник и гаќи.

R

Им се допаѓа и на купувачите