.

.

Ступел Индустрии Уште Една Игра Видео Гејмер Контролор Текст Знак Графичка Уметност Нерамна Уметност Печатење Ѕид Уметност, Дизајн Од Ann Ворен

Ступел Индустрии Уште Една Игра Видео Гејмер Контролор Текст Знак Графичка Уметност Нерамна Уметност Печатење Ѕид Уметност,

DEN 2.67
Износ

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 13 х 0,5 х 19 Инчи-Оваа Преголема Верзија е 40% Поголема од Нашиот Стандард. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Уметничкото Дело Се Однесува На : Гејмер; Видео Игри; Контролер; Текст. Дизајн На Ann Ворен.

R

Им се допаѓа и на купувачите