.

.

Дирфоамс Женски Кена Куп Ватиран Затворени Назад Папучи

Дирфоамс Женски Кена Куп Ватиран Затворени Назад Папучи

DEN 0.67
Износ

Нозете дефинитивно ќе ви се заблагодарат за овие. Одликувајќи се со неверојатно мека ватирана постава, влошки од мемориска пена слични на облаци и ТЕХНОЛОГИЈА ЗА Прилагодување НА ТЕМПЕРАТУРАТА, Нашите Затворени Грбови во Кена знаат нешто или две за тоа како да се релаксираат. И со поддршка за внатрешни/надворешни ѓонови, можете да останете пријатни во движење! Лукс теди горна. Појавување на теди подножје. ТЕХНОЛОГИЈАТА DF Adapt ги одржува стапалата пријатни, никогаш испотени. Влошката од мемориска пена додава дополнителна удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите