.

.

Тредсафе Машки Чевли Со Широка Ширина Отпорни На Лизгање

Тредсафе Машки Чевли Со Широка Ширина Отпорни На Лизгање

DEN 2.67
Износ

Tred Safe® Сигурни Перформанси : tredsafe® чевлите се произведени за лизгање и отпорност на масло за да обезбедат врвни перформанси и сигурни опции за потрошувачот. Овие стилски, лесни, лесни за чистење tredsafe® чевли се доверлив избор за вашите секојдневни работни потреби за чевли. Tredsafe® е симбол на квалитет, удобност и перформанси. Придобивки од удобноста : чевлите Tred Safe® имаат подножје против замор против footуропро® за да ви биде удобно додека поминувате долги часови на тврди површини. Подножјето на enduropro® е дизајнирано да помогне да се апсорбира шокот и да се минимизира влијанието додека сте на работа, или додека уживате во други неработни активности. Може да се потпрете на Tred Safe® за да не направите компромис за удобноста. Комбинирајќи ги и карактеристиките на удобност и перформанси, Tred Safe® е докажан и сигурен избор за вашите потреби отпорни на лизгање или слободно време. Известување : tredsafe® чевлите ќе ги намалат шансите за лизгање и паѓање. Не можеме да гарантираме дека никогаш нема да се лизнете или паднете носејќи ги овие чевли. Tredsafe® чевлите не се замена за правилно чистење/одржување на подот или вежбање на соодветна грижа при одење на влажни или мрсни подни површини. Подовите треба редовно да се чистат и одржуваат во секое време. Екстремната грижа треба да се користи при одење на влажни или мрсни подови, дури и додека носите чевли tredsafe®. Овие чевли отпорни на лизгање Tred Safe® dustin имаат лесен за чистење, вештачки горен дел со подножје против замор и надворешен ѓон отпорен на лизгање. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ Рак И Репродуктивна штета РЕКЛАМА : Рак и Дано Репродуктивно www.p65warnings.ca.gov Tredsafe® Машки дастин модерен врв со врвки . Патентиран дизајн на надворешен ѓон . ®уропро® анти-замор подножје . Означи ВТОРА гумена единствена плоча за супериорна отпорност на лизгање . Вештачки горен дел.

R

Им се допаѓа и на купувачите