.

.

Pantssaver Custom Fit Automotive Floor Mats for Ford полициски пресретнувач седан , компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски услови, црна

Pantssaver Custom Fit Automotive Floor Mats for Ford полициски пресретнувач седан , компјутер, целата временска заштита

DEN 1439.84
Износ

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 парчиња подот на автомобилот Постави за Ford полициски пресретнувач Седан 2016 : Дизајнирано прилагодено вклопувајте ги сложените контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на подот на седанот за пресретнување на полицијата на Форд, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабоко водата на каналот на жлебовите , снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, временски услови- Отпорни рециклирани ПВЦ, панталони без панталони БПА се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76â ° F (-60â ° C) . Не-лизгање Дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го задржите мат во место без оштетување на вашето возило тепих . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот . одговара на Изберете : 2016 Ford Taurus И повеќе - додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите