.

.

Сејуригаока Девојче Ревер Блузи Кошула Панталони Костим За Капење Суспендирани Панталони

Сејуригаока Девојче Ревер Блузи Кошула Панталони Костим За Капење Суспендирани Панталони

DEN 1.33
Износ

Бебе Девојка Блузи, Панталони Бути Костум, Долг Ракав Ревер Суспендер Панталони Лабава Кошула Панталони. Зошто не избирате нас?. Специјално дизајнирани лабави панталони, облека за мешање на памук што дише за пролет / fall / зима . Погоден за многу прилики, одличен за забава, роденденска забава, одмор, плажа, фотографирање, секојдневно носење. Оваа облека за деца, кои се едноставни и слатки, убави и модерни, меки и удобни . Спецификација . Материјал : памук . Стил : секојдневен. Должина на панталони : долго . Сезона : fall / пролет / зима . Карактеристики : мека, удобна, симпатична, убава, модерна. Погодни прилики : повеќето прилики во животот. Пол : момче . Пакет Вклучувајќи : . 1пц Блузи, 1пц Боути и 1пц Панталони . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МЕК МАТЕРИЈАЛ : овие бебешки панталони и блузи се направени од висококвалитетен памучен материјал. Мека ткаенина со функции за апсорпција и вентилација на влага, еластична и лесна, се грижи за кожата на вашето бебе. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : детските врвови се со долг ракав, врат на ревер, копчиња, кои покажуваат активен и енергичен стил; а лабавите панталони се лабави и еластични, што одговараат на машничката. Многу ПРИЛИКИ : носењето бебиња е погодно за рекреативни дневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија, плажа и училиште итн. ЛЕСНО СОВПАЃАЊЕ : Класичната разноврсна облека може да се совпадне со ветробран, палто, Маица, спортски чевли или високи чевли за да се создаде модерен стил на бебе. НЕГА И ПАКУВАЊЕ ОБЛЕКА : ве Молиме ладно или машинско перење/не избелувајте/сушете. Комплетот има 1пц лабави блузи, 1пц машна и 1пц панталони за момче.

R

Им се допаѓа и на купувачите