.

.

Контролна рака на Р -серија, - w o зглобот на топката

Контролна рака на Р -серија, - w o зглобот на топката

DEN 5714.40
Износ

Контролна рака Moog R -Series (RK), - w/o топка спој на топката Лесен за инсталирање - Прецизни толеранции за лесна инсталација и усогласување на управувачот, што ви дава совршено вклопување во рамките на кутијата. Високо прецизно инженерство - Оптимизирани грмушки за тивко работење и отпорност на абење, сол, патна варка и масла. Сеопфатна покриеност - Достапно за странски и домашни плочи. Изградба и дизајн потврдени од инженерите на Moog. Широко покритие за странски и домашни апликации.

R

Им се допаѓа и на купувачите