.

.

Облека машката каменица леташе од стрип товарот кратко

Облека машката каменица леташе од стрип товарот кратко

DEN 1.00
Износ

Ironелезна облека Флексот на половината на половината, товарот на половината, ќе комплиментира која било од вашите дневни активности. Нудејќи крајна удобност и функционалност додека се движите околу вашиот ден. Машинско миење ладно. Користете не-хлорско белило.

R

Им се допаѓа и на купувачите