.

.

Ризи Дома Кабел Плете Памук Луксузни Џемпер Фрли Ќебе

Ризи Дома Кабел Плете Памук Луксузни Џемпер Фрли Ќебе

DEN 2079.84
Износ

Со смирувачка зимска бела боја ова кабелско плетено фрлање е топло и издржливо. Направено од 100% памук оваа парче носи добро и е многу мека на допир. Карактеристики : Мека Памучна Лабава Ткаенина За Ткаење. Произведено Во Индија. Машинско перење одделно. Спецификации : Должина : 60". Ширина : 50". За Rizzy Home : директниот резултат од соработката помеѓу двајца претприемачки браќа Rizzy Home првично започна како Ризи Килими И Home Texco и сега нуди широк асортиман на килими, луксузни ансамбли за постелнина, дизајнерски перници и фрлања акцент под едно име на компанија. Rizzy Home им олеснува на клиентите да создаваат домови и внатрешни простори кои се искрени изрази на нивните вистински личности.

R

Им се допаѓа и на купувачите