.

.

Штитеник Меѓународен Адаптер За Напојување За Патување СО USB-C Порта, вајт, 5oz

Штитеник Меѓународен Адаптер За Напојување За Патување СО USB-C Порта, вајт, 5oz

DEN 1.00
Износ

Меѓународниот Адаптер Штитеник ќе ви овозможи да патувате удобно, полнејќи ги уредите додека одите. Овој Адаптер има скокачки приклучоци што ви овозможуваат да приклучувате ѕидни штекери без разлика во која земја се наоѓате. Заштитниот Меѓународен Адаптер ги опфаќа приклучоците НА САД/ЕУ/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУС компатибилни со 100-250 V. со 3 USB, 1 USB C и вграден Северноамерикански штекер за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, ќе можете да приклучите повеќе уреди во адаптерот и да ги полните додека сте во вашите авантури ширум светот. Лесен на 5оз/140гр нема ни да забележите дека го носите, ќе го ставите во чантата или ранецот и ќе го наполните! Адаптерот е заштитен со осигурувачи нема да мора да се грижите, ние дури и вклучуваме дополнителен осигурувач за секој случај. ЗАБЕЛЕШКА : ова е производ не ја конвертира моќта. Повеќе АДАПТЕРИ ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА за употреба ширум светот. СО еу АУС АЗИЈА велика британија приклучоци. 3 USB порти. 1 Ц пристаниште. ИЗЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. осигурувач заштитен. 1 дополнителен осигурувач вклучени. 5оз/140гр тежина.

R

Им се допаѓа и на купувачите