.

.

Едноставен домашен ладилник 15. мл., Сет од 10

Едноставен домашен ладилник 15. мл., Сет од 10

DEN 1.67
Износ

Очилата се обликувани до совршенство со стилизирање на пробив и неспоредлива вредност. Нивната база обезбедува максимална стабилност што ќе ја додаде во естетиката на вашата табела со нивниот современ дизајн. Овие се совршени за родендени, забави за вечера, празници, свадби, скари, невестински тушеви, тушеви за бебиња, настани на отворено, забави за базени, излети и многу повеќе. Уникатната стаклена форма ги подобрува сокот и алкохол аромите и вкусовите. Прекрасните стаклени капаци вклучуваат херметички заптивка за чување колачиња, кафе, брашно, шеќер, ориз и друга сува храна супер свежа. Користете за прикажување, организирање и чување на сите видови закуски без да ја натрупувате вашата кујна. Димензија : 3,5 "x 2,3" x 5,8 ". Сет вклучува 10 и има 15,75 унца вода, ладен чај, лимонада или кој било омилен пијалок лесно. Направено од сите природни, одржливи суровини, стаклото е 100% рециклирано и може да се користи повторно Бескрајно. Издржлива и машина за миење садови безбедна за брзо, лесно расчистување.

R

Им се допаѓа и на купувачите