.

.

Пионерските жени ткаени ракав со долги ракави Кимоно

Пионерските жени ткаени ракав со долги ракави Кимоно

DEN 319.84
Износ

Трансформирајте го секој изглед со овој распоред на ракавот на пионерската жена на пионер Кимоно. Контрастно цветно печатење Донесете бохо-шик вибрација на овој стил на тече. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S/m. Опуштено вклопување. Дизајн на отворено. 3/4 должина на флеки. Контрастно печатење кај манжетни за ракави и полите. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Женски кимоно од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

R

Им се допаѓа и на купувачите