.

.

Бидобибо Товарни Панталони Со Права Нога За Жени, Џебови Со Копчиња Со Висок Струк Со Целосна Должина Широки Панталони За Нозе Улични Панталони Обични Џебови Со Ла?

Бидобибо Товарни Панталони Со Права Нога За Жени, Џебови Со Копчиња Со Висок Струк Со Целосна Должина Широки Панталони За Нозе

DEN 1.33
Износ

Есенски Женски Тренинг Надвор Хеланки Џеб За Истегнување На Половината Јога Теретана лабави панталони информации за Производот : Сезона : Season, Зимски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпатер : Цврст Стил : Должина На Топли Ракави : Панталони Вклопуваат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Женски Панталони Големина. Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Должина Хип Половини X-Мали 2 6 32 100cm/39.37" 84cm/33.07" 60cm/23.62"S Мали 4 8 34 101cm/39.76" 88cm/34.65" 64cm/25.20"m Медиум 6 10 36 102cm/40.16" 92cm/36.22" 68СМ/26.77"Л Голем 8 12 38 103см/40.55" 96см/37.80" 72см/28.35"Хл х-голем 10 14 40см/40.94" 100см/39.37" 76см/29.92"ххл хх-голем 12 16 42 105см/41.34" 104см/40.94" 78см/30.71"ххххх-големи 14 18 44 106см/41.73" 108см/42.52" 82см/32.28"хххххх-големи 16 20 46 107см/42.13" 112см/44.09" 86см/33.86"големина : XS ГОЛЕМИНА. : Х-Мали САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Должина : 100см/39.37 "Колк : 84см/33.07" Половината : 60см/23.62 " Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Должина : 101см/39.76 "Колк : 88см/34.65" Половината : 64см/25.20 " Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Должина : 102см/40.16 "Колк : 92см/36.22" Половината : 68см/26.77 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Должина : 103см/40.55 "Колк : 96см/37.80" Половината : 72см/28.35 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Должина : 104cm/40.94 "Колк : 100cm/39.37" Половината : 76cm/29.92 " Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Должина : 105cm/41.34 "Колк : 104cm/40.94" Половината : 78cm/30.71 " Големина : XXXL Големина. : XXX-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Должина : 106cm/41.73 "Колк : 108cm/42.52" Половината : 82cm/32.28 " Големина : XXXXL Големина. : ХХХХ-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Должина : 107см/42.13 "Колк : 112см/44.09" Половината : 86см/33.86 " Нашите Еластични Меки Џебни Јога Панталони од Бамбус се неопходни за дневна облека!. Совршено е за часови по јога или за оние денови едноставно не сакате да го напуштите каучот. Жените ја сакаат силуетата со широки нозе има суптилен, женски одблесок. Со нашите класични сурови рабови и детали за копчето за потпис, не можете да погрешите со овие панталони. Дизајнирани имајќи ја предвид практичноста, тие имаат два задни џебови, како и еден товарен џеб на десната бутина. Овие панталони имаат суров раб и појас со врвка, обезбедувајќи совршено вклопување!. Овие Панталони имаат појас со врвки. Исто така, гарантира опуштено вклопување бидејќи е изработено од висококвалитетни и еколошки бамбусови влакна. Нашиот материјал за јога панталони ќе трае со години со соодветна грижа. Ќе се чувствувате удобно цел ден. Покрај тоа, овие Панталони не се токсични и не иритираат. 100% Задоволство Услуги На Клиентите : сите проблеми во врска со погрешна големина/ неисправни производ на панталони, ве молиме контактирајте со нас за наплата/замена, и ние од страна на нашите 100% целосна пари назад.

R

Им се допаѓа и на купувачите