.

.

Супер Црвен Блок Сеаговил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Супер Црвен Блок Сеаговил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 271.84
Износ

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Супер Црвена Маица Од Сеаговил го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има супер Црвен Блок Сеаговил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

R

Им се допаѓа и на купувачите