.

.

Каки -катонска модна капа

Каки -катонска модна капа

DEN 223.84
Износ

Оваа модна капа ќе направи стилски додаток на вашата временска гардероба. Изградбата во питомски стил е трендовски и ќе ви помогне кога имате лош ден за коса или ви треба малку повеќе нешто за да ја направите вашата облека поп. Направено од траен полиестер кој е удобен и ќе трае за следните сезони. Конструирана со внатрешна подлога за пот за да ве одржи ладно и суво без оглед на активноста. Претходнотокриениот облик нуди заштита од сонцето и ќе ви ги заштити очите од суровите сончеви зраци. Добијте ја оваа капа во асортиман на бои и отпечатоци за повеќе начини за завршување на облека. Модна капа : 100% полиестер. Капа. Стил на кадет. Пред-скриен оброк. Зашивање на контраст. Една големина најмногу одговара. Достапно во разновидни стилови. Рачно миење ладно, само белило на нехлор кога е потребно, да се исуши линијата, не пеглајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите