.

.

Дозвола за Подобрување на домот, Мал Вентилатор Двкптбк Тивок Голем Ветер, ДЕСКТОП ЗА Полнење УСБ Мини Рачен Вентилатор, Интелигентен Дигитален Дисплеј, Ветер Со П?

Дозвола за Подобрување на домот, Мал Вентилатор Двкптбк Тивок Голем Ветер, ДЕСКТОП ЗА Полнење УСБ Мини Рачен Вентилатор, Интелигентен

DEN 0.33
Износ

Нов Мал Вентилатор Тивок Голем Ветер, Десктоп На Полнење Усб Мини Рачен Вентилатор, Интелигентен Дигитален Дисплеј, Ветер Со Пет Брзини. Функција : . Материјал : Пластична Боја : сина големина На Производот : 11х21, 5см/4, 33х8, 46инпакување големина : 11, 5х4, 6х21, 5см/4, 34х1, 81х8, 46инет тежина : 200гр/0,44 лбгрос тежина : 242гр/0,53 фунти. Опис : . Употреба : може да се рачни, поставени на работната површина, извршување, УСБ режим на полнење, не грижете се за траењето на батеријата. Брзина на ветерот со пет брзини : пет брзини ја прилагодуваат брзината на ветерот, дизајнот на снабдувањето со ветер на турбината, промените на ветерот може да ја почувствуваат удобноста на природниот ветер, три секунди собирање студен ветер, директно надолу за 10 Степени Целзиусови. Дизајн : Интелигентен дигитален дисплеј со електрична енергија со ладна светлина, моќност на батеријата на прв поглед, тивок мотор без четки, без бучава, ладен и не вознемирувајте. Издржливост : вградена батерија со голем капацитет, надградена моќност, дневна издржливост до 96 часа, помала потрошувачка на енергија, подолга издржливост. Сечилото на вентилаторот : заоблено сечило на турбината со 4 сечила, силен ветер за собирање, силно снабдување со ветер, структурата на аспираторот за пренасочување на вентилаторот го прави опсегот на снабдување со ветер е поголем. Содржина На Пакетот : . 1 X Fan1x USB кабел ЗА податоци USB вентилатор за Полнење; Рачен вентилатор; внатрешен вентилатор. Пренослива употреба : вентилаторот е лесен за инсталирање и употреба, лесен за носење. Силна моќност на ветерот : задоволете ги вашите летни потреби за ладење во затворен/надворешен/канцеларија/автомобил. USB полнење : со КОРИСТЕЊЕ НА USB МОЖЕ да се користи, батеријата може да се полни и рециклира. Вентилатор; Вентилатор За Прозорец; Пренослив Вентилатор; Вентилатор За Биро; Мал Вентилатор; Личен Вентилатор; Вентилатор За Ладење; Мини Вентилатор; Рачен Вентилатор;.

R

Им се допаѓа и на купувачите