.

.

Секој Влакно Полирање За Коса Кератин, оз

Секој Влакно Полирање За Коса Кератин, оз

DEN 2.33
Износ

Секој Кератински Полирач За Коса без Влакна е формула за квалитет на салонот без алкохол. Тој е дизајниран да блесне, запечати, омекне и навлажнува влакна на косата со влакна. Помага да се елиминираат разлетувањата, расцепените краеви, како и да се спречи кршење и избледување на бојата што ја прави вашата коса позитивно податлива.

R

Им се допаѓа и на купувачите