.

.

Каролини Богатства CJ1065 - LPTHD Писмо L Фудбал Црвена, сива и бела Пар Носители Тенџере, 7.5HX7, 5W, мултиколирани

Каролини Богатства CJ1065 - LPTHD Писмо L Фудбал Црвена, сива и бела Пар Носители Тенџере, 7.5HX7, 5W, мултиколирани

DEN 146.24
Износ

Каролини Богатства CJ1065 - LPTHD Писмо L Фудбал Црвено, сива и бела Пар Носители Тенџере, 7,5 HX7, 5 W, разнобојни Овој Пар На Носителите Тенџере е од каролини Богатства колекција Фудбал Црвено, сиво и бело. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Овој Пар На Носители Тенџере е од Каролини Богатства иницијали категорија на производи. Пар Држачи За Тенџере.

R

Им се допаѓа и на купувачите