.

.

Љубов Срце Ѕвезди Месечината Облик Сон Фаќач Рамка Круг Прстен Метал Обрач

Љубов Срце Ѕвезди Месечината Облик Сон Фаќач Рамка Круг Прстен Метал Обрач

DEN 463.68
Износ

100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : . Изработени од цврст метал во златна боја, супер мазна површина без мали метални мустаќи што нема да ги повредат вашите раце за време на занаетчискиот процес. Нема лесно да се деформира. Широки Рачно Изработени Апликации : овие метални обрачи се совршена големина за правење големи или мини фаќачи на соништа, венци, макрамски проекти, мобилни телефони и централни делови. Одлични се и за употреба како рачки за чанти или товари, закачалки за растенија, ѕвонење на ветер, Новогодишни украси, тегли за лименки итн. Компатибилен со Различни Материјали : можете да ги покриете прстените со ткаенина, памучна жица, лента, чипка за ѕвонење на завеси, да ги врамите вашите проекти за рачна работа и да ги прикажете како уметност, предмети за украсување на домот, дизајн што одговара на различни стилови на декорација насекаде. Лесни и Долготрајни : овие метални прстени се изградени да траат, користејќи ги овие за вашите занаетчиски проекти, ќе останат во иста форма и нема лесно да се скршат. Занает Обрачи само, други додатоци демо на сликата не е вклучена. Спецификација : . Материјал : Железо . 1 Големина : апликација.5см/1.97 во. 2 Големина : апликација.10см/3.94 во. 3 Големина : стан.15см/5.91 во. 4 Големина : стан.20см/7.87 во. Боја : Златна. Количина : 1 Сет (4 Парчиња). Забелешка : . Нема малопродажен пакет. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Содржина На Пакетот : . 4 Парчиња/Сет х Занаетчиски Карики Изработени од цврст метал во златна боја, супер мазна површина без ситни метални мустаќи што нема да ви наштетат на рацете за време на занаетчискиот процес. Нема лесно да се деформира. Широки Рачно Изработени Апликации : овие метални обрачи се совршена големина за правење големи или мини фаќачи на соништа, венци, макрамски проекти, мобилни телефони и централни делови. Одлични се и за употреба како рачки за чанти или товари, закачалки за растенија, ѕвонење на ветер, Новогодишни украси, тегли за лименки итн. Компатибилен со Различни Материјали : можете да ги покриете прстените со ткаенина, памучна жица, лента, чипка за ѕвонење на завеси, да ги врамите вашите проекти за рачна работа и да ги прикажете како уметност, предмети за украсување на домот, дизајн што одговара на различни стилови на декорација насекаде.

R

Им се допаѓа и на купувачите