.

.

Скаген дами Анита Анита со три раце со розово-тон-мрежен часовник

Скаген дами Анита Анита со три раце со розово-тон-мрежен часовник

DEN 2.00
Износ

Оваа 30мм Анита има флуиран случај на wallид, омбре-чај од мат-бит-бит, нагласена со римски индекси на маркерите од 12 и 6 часа, движење со три раце и нараквица од челик-мрежи од розово тон. Стејфот за гледање е заменливо. Случај од 30мм, ширина на опсегот од 12 мм, минерален кристал, кварцно движење со аналоген дисплеј со 3 раце, увезени . Тркалезен случај од не'рѓосувачки челик, со сино бирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите