.

.

Курираниот Номад Кајуга Апстрактен Медалјон Област Килим Слонова Коска Розова 1 '10 6 'Тркач 6' Тркач Тркач, Затворен Розова, Жолта, Слонова Коска Правоаголник

Курираниот Номад Кајуга Апстрактен Медалјон Област Килим Слонова Коска Розова 1 '10 6 'Тркач 6' Тркач Тркач, Затворен Розова,

DEN 840.00
Износ

Препуштете се на луксузната убавина на Колекцијата Кајуга, со богати, заводливи бои кои ќе го подобрат раскошот на вашиот дом. Со мешавина од класични персиски мотиви и модерни дизајни, овие теписи се ткаени со полипропиленски влакна на најсовремени моќни простории. Ефектот на патина создаден од напредни техники на предјадење ја подобрува убавината на килимот. Уживајте во кадифен и удобно чувство под нозете, додека пристапот за лесна нега обезбедува долготрајна употреба. Подгответе се да додадете боја во вашиот дом со Кајуга!Карактеристики : Класичен персиски модел На килим Современи модни бои Мека Подножје Лесна нега килим рампа препорачува Класичен персиски килим шема. Современи модни бои. Мека под нозете.

R

Им се допаѓа и на купувачите