.

.

Фантоскоп Божиќен празник Декоративен сет за перници за фрлање, серии за крзно од FAU со инсерти, 12 20

Фантоскоп Божиќен празник Декоративен сет за перници за фрлање, серии за крзно од FAU со инсерти, 12 20

DEN 255.84
Износ

Нашата Божиќна перница е совршена за декор на домот на Chrismas, кој е лесно да се меша и да се совпаѓа со други Божиќни декоративни перници или украси за зимски празници. Овие декоративни перници за фрлање крзно од крзно ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски . за фантоскопот. Фантоскопската корпорација е основана во 1992 година да се појави како еден од лидерите во домашната текстилна индустрија со обезбедување на едностепени решенија за домашни декоративни решенија. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи. Пакет : капаци на перници со инсерти, сет од 2 . Дизајн : Серија на крзно од крзно. Материјал : мешавина од полиестер и полиестер со висок степен . Големина : 12x20 инчи/30х50 см. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн . Чистење : И машината што се мијат и рацете што се мијат.

R

Им се допаѓа и на купувачите