.

.

Победа за победа на момчињата Рибок, големини со 4-18

Победа за победа на момчињата Рибок, големини со 4-18

DEN 2.33
Износ

Момци на Рибок "Победа " Полу-зип Худи е дише и удобна. Оваа качулка е совршена за да го задржи вашето момче топло додека се релаксира или на активен ден. Худи е изработена од Техника Тери (70% памук/25% полиестер/5% спандекс). Долгите ракави и голем џеб за патент се осигураат дека тој е секогаш подготвен без оглед на времето. РЕБОК Бојс Худи. Половина поштенска худи. Голем патент предниот џеб.

R

Им се допаѓа и на купувачите