.

.

Заострен Хром Навртка за Навртки 3 8 Со Главата За Поларис Спортист Близнак 2002-2006

Заострен Хром Навртка за Навртки 3 8 Со Главата За Поларис Спортист Близнак 2002-2006

DEN 1.67
Износ

ИТП ги снабдува своите навртки за навртки за да им даде комплименти на водечките иновации во индустријата ВО пазарот НА АТВ, ХИВ и Гуми И тркала Рамо до Рамо. Навртките за навртки се конструирани од челична легура. Хромираната завршница ШТО ЈА става на нивните навртки за навртки обезбедува квалитетна завршница што изгледа одлично.

R

Им се допаѓа и на купувачите