.

.

Време и време на високиот пораст на женските растителни култури

Време и време на високиот пораст на женските растителни култури

DEN 2.00
Износ

Излезете во вашите нови тексас - класични фармерки со права нозе со исечена силуета од време и Тру. Со исцрпена полите што нуди изглед на тоа, овие фармерки се изработени во тексас за истегнување за целодневна удобност кога сте во движење. Исклучиво на. Материјал : 70% памук/28% рециклиран полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : права нога. Подигање и инсејм : високи; 25 ”Inseam. Затворање : Поштенски мува со затворање на копчињата. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : исечен дизајн; детали за суровини; јамки на ременот; истегнете тексас. Фармерки за растителни култури со директни нозе од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите