.

.

Флеш Мебел Wren Мобилни 30W 48 L Правоаголна Жолта Термичка Ламинат Активност Табела - Висина Прилагодливи Кратки Нозе

Флеш Мебел Wren Мобилни 30W 48 L Правоаголна Жолта Термичка Ламинат Активност Табела - Висина Прилагодливи Кратки Нозе

DEN 5390.72
Износ

Оваа Табела За Активност На Правоаголник е задолжителна за центрите за дневен престој, предучилишна и ран детски развој. Подобрете го заедничкото учење со групирање табели заедно. Во него ќе бидат сместени деца до 7-годишна возраст. Се одликува со 30"W x 48 " L термички споени гребнатини, дамки и ламинат отпорен на искривување со црна лента за рабови и тубуларни челични ногарки со 16 мерачи за зголемена стабилност. Горниот дел вклучува заштитен долен лист за поддршка за да се спречи апсорпција и искривување на влага. Атрактивна завршница обложена со црн прав ги штити горните нозе од гребнатини и висина прилагодливите хромирани потколеници ви даваат флексибилност да ја подигнете или спуштите масата со целосни чекори 9" во 1". Тркалцата ви овозможуваат лесно да ја поместите масата наоколу, а потоа да се заклучите на своето место. Совршено за занаетчиско време, време за ужина и време за забава, оваа лесна за чистење маса е вистинската големина за малите деца. Популарна Табела За Правоаголна Активност. Препорачано Ниво На Одделение : Предучилишно - 2 Одделение. Препорачан Капацитет За Седење : 4 Деца. Површина Отпорна На гребење и Дамки. 1.125" Дебел Термички Споен Жолт Ламинат Врв. Црна Работ Бенд. 16 Мерач Цевчести Челични Нозе. Црн Прав Обложени Горните Нозе и Хром Долните Нозе. Нозете Се Прилагодуваат во Чекори од 1". Заклучување Тркалца. 2 Година Ограничена Гаранција. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 30 "W x 48" d x 17.37-25.37 " H; Бродови во Повеќе Кутии.

R

Им се допаѓа и на купувачите