.

.

Педорт Маици Кошули За Мажи Машки Поло Маици Со Патент Класични Истегнувачки Тенки Маици Секојдневни И Работни Сини, 2XL

Педорт Маици Кошули За Мажи Машки Поло Маици Со Патент Класични Истегнувачки Тенки Маици Секојдневни И Работни Сини, 2XL

DEN 1.33
Износ

Машки Летен Одмор Туризам Плажа Моден Тренд Слободно време 3д Дигитално Печатење Кошула Со Кратки Ракави. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 260гр. големина На Пакетот : 15х10х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 105cm/41.34" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 22cm/8.66" Должина : 66cm/25.98"Големина : M Биста : 110cm/43.31" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 23cm/9.06" Должина : 68cm/26.77"Големина : L Биста : 115см/45,28" рамо : 47см/18,50" ракав : 24см/9,45" должина : 70см/27,56"големина : xl биста : 120см/47,24" рамо : 48см/18,90" ракав : 25см/9,84" должина : 72см/28,35"големина : ххл Биста : 125см/49.21" рамо : 49см/19.29" ракав : 26см/10.24" должина : 74см/29.13"големина : хххл биста : 130см/51.18" рамо : 50см/19.69" ракав : 27см/10.63" должина : 76см/29.92"големина : ххххл биста : 135см/53.15" рамо : 51см/20.08" ракав : 28см/11.02" должина : 78см/30.71"големина : хххххл Биста : 140см/55.12" Рамо : 52см/20.47" Ракав : 29см/11.42" должина : 80см/31.50" Големина : Ве Молиме Погледнете ја табела со големини во описот на производот. Материјал : Оваа Маица е изработена од висококвалитетен памучен материјал, кој е мек, удобен и дише. Тој е умерено еластичен, погоден за вежбање и секојдневно носење. Линиите за ткаење во боја прават да изгледа помодерно. Дизајн : едноставниот и стилски дизајн со линии за ткаење во боја и умерено еластична текстура ја истакнува вашата фигура, правејќи да изгледате самоуверено и дарежливо. Производство : Одлично производство на изработка, фина густина на игла и конец и контрола на затегнатоста, како и цврсти рабови и шевови ја промовираат деликатноста и високиот квалитет на Оваа Маица. Одржување : Лесен за одржување, може да се мие во машина без да избледи умерено еластичната текстура на Оваа Маица ја прави издржлива и погодна за секојдневни потреби и спортски прилики.

R

Им се допаѓа и на купувачите