.

.

Машка солена вода удобност со кратки ракави графичка маица

Машка солена вода удобност со кратки ракави графичка маица

DEN 431.84
Износ

Шарена графичка ја дефинира оваа маица од Изод што исто така се сече за опуштено вклопување. Нејзиното миење со солена вода создава стил толку мек и удобно, ќе помислите дека сте го имале засекогаш приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи екипаж со големина М. Кратки ракави. Графички принт. Мека ткаенина за цел ден удобност. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машка графичка маица за кратки ракави од Изод.

R

Им се допаѓа и на купувачите