.

.

Подобри Трендови Портланд Плетенка Реверзибилна Внатрешна Површина Комунални Килим, Волна, 72 Тркалезна, Природна

Подобри Трендови Портланд Плетенка Реверзибилна Внатрешна Површина Комунални Килим, Волна, 72 Тркалезна, Природна

DEN 3040.00
Износ

Направете вашите ентериери да изгледаат луксузно и дајте му пријатно чувство со Оваа Портланд Шенил Колекција на плетени килими со Подобри Трендови. Неговото издржливо Предиво Од 100% Волна што обезбедува елеганција на вашиот декор во годините што доаѓаат. Со својот дизајнерски изглед и детали со плетенка, ова парче добро се комбинира со речиси секој модерен, современ и преоден декор. Неговата ажурирана силуета сигурно ќе ја оживее секоја просторија во вашиот дом. Одликувајќи се со класичен дизајн со современи вибрации, овој Волнен килим е плетен со помош на модерна машинерија. Направен е со пригушен тон на боја во дизајн на ленти што му обезбедува софистицирана привлечност. Целокупната плетенка шема и употреба на одличен квалитет На волна материјал, додава сила и издржливост за голем сообраќај затворен простор. Колекцијата На Плетенки Од Портланд е двострана реверзибилна, изработена е од 100% Волна за издржливост и може да се користи подолг временски период. Колекцијата портланд е достапна во 4 бои и 6 големини и се продава одделно. 100% волна затворен простор килим. Наследство Квалитет Портланд килим е достапен во Пастелни Бои. Колекцијата портланд е плетенка користејќи модерни техники и машини додека е направена да трае и да издржи најпрометните области. Тој е отпорен на дамки, двостран реверзибилен и е достапен во низа бои, големини и форми за да одговара на сите области. Место Чиста за подолг животен век. Големина : 72" Круг. Боја : Природна.

R

Им се допаѓа и на купувачите