.

.

Сафавиех Монро Мнр Внатрешен Надворешен Тепих, 3.25' 5.25', Греј

Сафавиех Монро Мнр Внатрешен Надворешен Тепих, 3.25' 5.25', Греј

DEN 959.84
Износ

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекцијата килими монро Со Висок Стил На Внатрешно-Надворешни Теписи Колекцијата Монро носи мода и стил во дизајнот на тепих на отворено во затворен простор. Не само, "голем сообраќај" Тепих, килими од областа Монро ги спојуваат класичните мотиви и украсните бои во создавањето софистицирани, отпорни на временски услови подни облоги. Машината се наѕираше користејќи издржливи синтетички предива, Килимите Монро се паметен додаток на секоја прометна област од домот, во затворени простории или надвор. Моќта Се Појави Во Турција. Висина на купот : 0,45 инчи. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање. 100% Полипропилен>. Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба. Додатоци во животниот стил слики не се вклучени. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Достапно во повеќе бои и големини. Препорачуваме чување оригинален пакет за употреба за складирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите