.

.

Гарланд Килим Хералд Плоштад во. во. Кујна Парче Килим Црна

Гарланд Килим Хералд Плоштад во. во. Кујна Парче Килим Црна

DEN 2.00
Износ

Овие 18 во. х 28 во. душеците се направени од 100% куп полипропилен, така што се издржливи и можат да издржат секојдневно абење. Овие килими имаат и подлога направена од латекс отпорна на лизгање, спречувајќи случајно лизгање. Дајте му на вашата куќа таа безвременска жалба со таму лесно да се грижи за килими. Овие килими се со супериорен квалитет. Ве молиме Имајте Предвид дека големината и претставата на бојата се предмет на варијанса на производство и можеби не се точни. Исто така, забележете дека поставките на мониторот може да варираат од компјутер до компјутер и може да ги нарушат вистинските бои. Фотографиите се што е можно попрецизни; сепак, боите може малку да се разликуваат лично поради фотографирање со блиц и разлики во поставките на мониторот. Секој килим/тепих е произведен со исти бои како на сликата; сепак тие можат да бидат произведени од малку поинаква "боја многу". Што значи кога предивото е обоено, може да варира во сенка некогаш толку малку. Машина Направена и Тафтувана. 100% Полипропиленски Куп. Големина : 18-во х 28-Во Акцент/Кујна килим. Препорачана Нега : Вакуум И Место Чисти Само. Секојдневен Стил со Цврст Геометриски Дизајн. Почва И Отпорни На Дамки. Поддршка : Поддршка Од Латекс Што Не Се Лизга. Висина на купот : 0,3-инчи. Тип На Градба : Јамка.

R

Им се допаѓа и на купувачите